Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

   Dnia 23 września 2010r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Fryderyka Chopina w Żarach odbyło się podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpieczeństwo Dziecka na Drodze – 2010”. Do konkursu przystąpili uczniowie klas pierwszych. Każdy z nich wykonał pracę plastyczną przedstawiającą prawidłowe zasady korzystania z jezdni.Nagrodą główną był rower oraz upominki w postaci puzzli i światełek odblaskowych. Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni, a uczeń Leon Szleniecki otrzymał nagrodę główną, czyli rower.
   Fundatorem nagród była firma Statoil Poland z siedzibą w Warszawie. Wszystkim nagrodzonym gratuluję!
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
 
(kliknij w zdjęcie)
fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content