Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży AUTOPORTRET, CZYLI PORTRET WŁASNY

Celem konkursu było stworzenie swojego autoportretu i opowiedzenie o sobie. Autoportret miał przedstawiać zarówno cechy fizyczne, jak i pokazywać osobowość, takim jakim się jest w środku i na zewnątrz.

Uczniami reprezentującymi naszą szkołę byli: Marta Grygowska z klasy 7f, Maja Płóciennik, Nikodem Biernacki z klasy 5a,Filip Rabski, Michał Koziński z klasy 4a, Julita Kielarska, Wojtek Borysiak, Łukasz Borkowski z klasy 7b oraz Marysia Kolasa z klasy 7c.

Agnieszka Suszycka

Ogólnopolski konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży AUTOPORTRET
fot. Agnieszka Suszycka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content