Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

15 marca 2012r. czternastu uczniów z klas III naszej szkoły
wzięło udział w zorganizowanym przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie
Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia.

   Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności rozwiązywania zadań logicznych, łamigłówek i rebusów. Ciekawa formuła zadań konkursowych umożliwiała trening i rozwój logicznego myślenia, które przydają się na różnych przedmiotach w szkole, ale też po prostu w życiu.

   Najlepszy wynik Dyplom Laureata – czyli „Dyplom Mistrza Logicznego Myślenia” zdobyła uczennica klasy 3b Nina Pawłow: 190 pkt./240 max. Kolejny sukces to Dyplom Wyróżnienia – czyli „Dyplom Eksperta Logicznego Myślenia” , który zdobył uczeń tejże klasy 3b Michał Nowakowski: 178 pkt.

   Dyplomy Uznania otrzymali:
Emilia Żelazek (kl.3b), Jagienka Śmiłowska (kl.3a), Jan Kuźniar (kl.3b), Marcin Dąbrowski (kl.3b), Jakub Baranowski (kl.3a), Dominik Kominek (kl.3a), Emilia Miszkiel (kl.3a), Mateusz Sinkiewicz (kl.3b), Aleksander Wierzba (kl.3c), Hanna Styś (kl.3b), Kamil Wawrzeń (kl.3a), Kacper Łabul (kl.3a).

   W Ogólnopolskim Konkursie Logicznego Myślenia wzięło udział 1902 uczestników z całej Polski. W tej grupie uczestników wyników uczniów naszej szkoły są bardzo dobre! Gratulujemy!

Szkolny Organizator Konkursu:
Grażyna Ćwikła
   
fot. Grażyna Ćwikła

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content