Ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł”

   W marcu 2016 r. odbył się ogólnopolski konkurs literacko-plastyczny „Bazgroł” dla duetów artystycznych dziecko-dorosły, którego organizatorem był portal kulturalny duże Ka (www.duzeka.pl) i Papierowy Pies (papierowypies.pl), zaś patronem honorowym – Rzecznik Praw Dziecka. Jego celem było propagowanie czytelnictwa i działań twórczych wśród dzieci i dorosłych. Zadaniem było napisanie i zilustrowanie opowiadania, bajki, baśni lub komiksu. W konkursie wzięła udział Julia Danielczyk z kl. VI c wraz ze swoim tatą, zajmując III miejsce.
Gratulujemy!
Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content