Ogólnopolski Dzień Biblioterapii


14 listopada przypada Ogólnopolski Dzień Biblioterapii. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała tekst biblioterapeutyczny A. Kozak „Nadzieja” oraz wystawę książek biblioterapeutycznych, które mogą wypożyczyć zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli.

Dla najmłodszych już w krótce opublikowane zostaną nagrania teksów z książki “Biblioterapia dla najmłodszych” na TEAMS w zespole Bajki -pogadanki. Teksty będą dotyczyć m.in – utrzymania porządku w pokoju, zawierania znajomości z nieznajomymi, lęku, znajomości telefonów alarmowych, czyli wszystko to co jest ważne i potrzebne w życiu małego człowieka. Zachęcam do posłuchania na dobranoc i nie tylko uczniów klas 1-3.

Anna Andrukiewicz


Nadzieja

Bajkoterapia

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content