ODZNAKA JAKOŚCI ZA MIĘDZYNARODOWY PROJEKT

   Wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy w ubiegłym roku szkolnym pracowali nad międzynarodowym projektem “The Magic Crew” (“Magiczna załoga”).
   Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach Krajową
   Odznakę Jakości! Odznaka ta jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Jest ona wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie w działania poświęcone europejskiej współpracy. Dla uczniów jest wspaniałą motywacją do dalszej pracy, dla nauczyciela uznaniem jego pracy, a dla szkoły prestiżem i wyrazem otwartości na współpracę międzynarodową.
   Przygotowany przez nas projekt, po spełnieniu wymogów formalnych, został oceniony pod kątem następujących kryteriów: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, trwałość i możliwość ponownego wykorzystania.
   Gratuluję wszystkim zaangażowanym uczniom!
Izabela Mielniczek
autor i koordynator projektu


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content