Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej


Klasy 1a, 1b, 2a, 2b i 3 c biorą udział w projekcie Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Pierwszy  seans edukacji filmowej w ramach cyklu “Filmowe podróże ” odbył się 12 października 2021. Zaprezentowany został film “Jakub, Mimmi i gadające psy”. Była to piękna animacja o dziecięcej odwadze oraz szacunku wobec zwierząt, ludzi i miejsc. Film spotkał się z dużym zainteresowaniem dzieci. Następny seans już w listopadzie.

Wychowawcy

Seans filmowy

fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content