Niespodziewana wizyta Mikołaja w Jedynce

    Zbliża się jeden z najbardziej ulubionych dni roku. Ten dzień to 6 grudnia, w którym do większości dzieci przychodzi z wizytą św. Mikołaj. Najczęściej jednak nie bezpośrednio, tylko w postaci prezentów ukrytych w różnych miejscach domu. Również zdarza się, że odwiedza szkołę. Właśnie wysłał sms-a, że w Jedynce będzie gościć jutro od godz. 8.00 do wyczerpania wszystkich upominków, które ze sobą zabierze. Drogie Dzieci, bądźcie grzeczne i miłe, a na pewno przyjemność Was nie minie. Mikołaj zaprasza na spotkanie w holu szkoły przy pięknej, świątecznej choince.
    Życzymy Wam wielu miłych niespodzianek i prezentów.
    Fotorelację z wizyty Mikołaja w szkole będziecie mogli obejrzeć już we wtorek.


rys. Klaudia Michalska

Administratorzy

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content