Niebywały Dzień Chłopaka w klasie 3b


Uczniowie klasy 3b 30 września w Dniu Chłopaka odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Żarach. Uczestniczyli w lekcji wprowadzającej do korzystania ze zbiorów biblioteki publicznej. Zapoznali się z pracą bibliotekarzy z działu dziecięcego, wspaniałymi książkami, odwiedzili również poszczególne działy MBP. Zainspirowani pracami z Galerii Mała Kolebka stworzyli własną książkę „Zagrożone gatunki zwierząt”, która to nawiązuje do książki pt. „Gang Swojaków. O tym , że pomoc ma moc.” Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Anna Andrusiewicz, Izabela Olszańska

Dzień chłopaka w klasie 3b

fot. A. Andrukiewicz, M. Pawłowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content