Nie spalaj odpadów i innych śmieci, szanuj zdrowie dorosłych i dzieci.

   28 lutego, w piątek w Lunie uczniowie z kl. 2C wzięli udział w rozdaniu nagród z konkursu Nie spalaj odpadów i innych śmieci, szanuj zdrowie dorosłych i dzieci. Uczniowie przedstawili program artystyczny na temat ekologii i czystej Ziemi. Z naszej szkoły było dużo nagrodzonych i wyróżnionych. Uczniowie otrzymali wspaniałe nagrody, ufundowane przez p.Burmistrz Miasta.Gratulujemy nagrodzonym uczniom.
Wychowawca kl. 2C – Irena Wiącek

fot. Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content