Nasza maskotka wyruszyła za granicę

   Już trzeci rok szkolny wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi krajami. Naszą szkołę odwiedziły maskotki z Grecji, Norwegii, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Czech, Francji, Chorwacji i Węgier. Wizyty stały się inspiracją dla wielu działań na lekcjach języka angielskiego. Jest to świetna okazja, aby uczyć się angielskiego i poznawać inne państwa w ciekawy sposób.

  W tym roku szkolnym za granicę wysłaliśmy Żarusia, maskotkę znaną wszystkim mieszkańcom naszego miasta. Przygotowaliśmy paszport i dziennik podróży, w którym opisaliśmy nas, naszą szkołę, miasto i państwo. Dzieci z klas młodszych przygotowały prace plastyczne, a klasy piąte wypracowania w języku angielskim. Klasa 5B nakręciła także pożegnalny film wideo, a 5C przeprowadziła wywiad z Żarusiem. Zapraszam do zapoznania się z pracami dzieci.

Izabela Mielniczek


Film klasy 5B – Pożegnanie Żarusia:


 

Wywiad z Żarusiem – klasa 5C:
 

Maskotki, które odwiedzą naszą szkołę:


Fotorelacja

fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content