Nasza maskotka w Chorwacji

   W ramach projektu międzynarodowego „Show me your world – Mascots trip” wymieniamy się maskotkami z innymi europejskimi krajami. Jako naszą maskotkę wysłaliśmy Żarusia, który już pod koniec września rozpoczął swoją podróż. Stworzyliśmy paszport i dziennik podróży, który będzie służył jako dowód jego wycieczki po Europie. Obecnie nasza maskotka jest w Chorwacji. Otrzymaliśmy relację z jego wizyty. W swojej walizce Żaruś miał prezenty dla kolegów z zagranicy – małą maskotkę Żarusia i rysunki uczniów z klasy 2A i 2C. Dzieci z Chorwacji bardzo ucieszyły się z prezentów. Czytali także informacje o Żarach i naszej szkole, które wysłaliśmy razem z maskotką. Zapraszam do obejrzenia otrzymanego z Chorwacji filmu i zdjęć z Żarusiem. Możecie spróbować także poznać lepiej drużynę z Chorwacji, rozwiązując ich grę (Każdy obrazek reprezentuje literę alfabetu, na którą zaczyna się słowo. Po odgadnięciu literek utworzycie imiona dzieci). Nasza gra jest na stronie projektu: 

Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego

Relacja z wizyty Żarusia w Chorwacji:

 

 

Gra uczniów z Chorwacji – „Jak mamy na imię?”

 

Fotorelacja

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content