Nasz międzynarodowy projekt nagrodzony Odznaką Jakości

   Odznaka Jakości przyznawana jest najciekawszym projektom międzynarodowym, które prezentują wysoki poziom w kwestii innowacyjności i kreatywności, a także w interesujący sposób korzystają z technologii informacyjno-komunikacyjnej i swoje działania opierają na współpracy szkół partnerskich.
   Już od kilku lat nasza szkoła wymienia się maskotkami z innymi krajami w ramach międzynarodowych projektów. Zostaliśmy nagrodzeni prestiżową odznaką jakości eTwinning za szczególnie oryginalne i nowatorskie działania w dziedzinie europejskiej współpracy w ramach realizacji zeszłorocznego projektu z maskotkami.
   W zeszłym roku szkolnym odwiedziły nas pluszaki z Niemiec, Grecji, Czech, Słowenii i Portugalii.
   Projekt dawał wiele możliwości współpracy z partnerami. Nie ograniczał się do wymiany maskotek, ale przede wszystkim była to codzienna praca ze szkołami partnerskimi przy pomocy mediów elektronicznych. Każdy miesiąc to inne zadania projektowe realizowane w klasie i publikowane w internecie.
   Projekt wspierał wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnej w edukacji. W czasie trwania projektu spotykaliśmy się na żywo ze szkołami partnerskimi podczas wideokonferencji, wymienialiśmy się paczkami i tworzyliśmy wspólnie prezentacje multimedialne, filmy wideo, internetowe gry, interaktywne plakaty, komiksy i książeczki.
   Jesteśmy dumni z wyróżnienia naszego projektu i w tym roku także będziemy prowadzić wymianę maskotek z innymi europejskimi krajami.
Izabela Mielniczek
nauczycielka języka angielskiego
koordynator projektu

fot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content