Nasi przedstawiciele w Polskiej Akademii Nauk

   
   W tym roku szkolnym nasi uczniowie wzięli udział w ogólnopolskim konkursie „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Jego celem jest pokazanie, jak ważna jest dobra znajomość ojczystego języka. Uczniowie naszej szkoły pokazali, że są z poprawną polszczyzną za pan brat. W pierwszym etapie wzięło 51 uczniów. Do drugiego zakwalifikowało się ich już tylko 20. 27 marca w Polskiej Akademii Nauk w Warszawie odbył się III etap konkursu. Wzięła w nim udział uczennica klasy 4c Ola Sinkiewicz. Jesteśmy z niej niezwykle dumni i życzymy jej sukcesów w przyszłym roku. Mamy nadzieję, że w przyszłości nasi uczniowie jeszcze liczniej wezmą udział w tym ciekawym konkursie.
Edyta Talarowska

Oto fotorelacja Oli Sinkiewicz.

     
fot. Edyta Talarowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content