Narodowe Czytanie w SP 1 w Żarach

   W piątek, 7 września 2018 r., w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach uczniowie klas ósmych czytali młodszym koleżankom i kolegom PRZEDWIOŚNIE Stefana Żeromskiego. Tego dnia w całej Polsce czytano fragmenty powieści Żeromskiego w ramach akcji społecznej propagującej znajomość literatury polskiej – “Narodowe Czytanie”. Inicjatorkami Narodowego Czytania w SP były panie bibliotekarki: Izabela Olszańska oraz Anna Andrukiewicz. Zachęcamy wszystkich do czytania: “kto czyta książki, żyje podwójnie” (Umberto Eco).
Piotr Pałac, Cezary Sułkowski

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content