Najpiękniejszy dzień w roku!

   Mówi się, że nasza planeta, Ziemia, jest matką, żywicielką. To samo mówią studenci o swoich uczelniach, na których zdobywają wykształcenie – Alma Mater, czyli Matka Karmicielka. Także ojczyzna bywa często nazywana Matką. Ale najważniejsza jest kochająca, czuła, troskliwa, wyrozumiała Mama, która dziś po południu przywita nas swoim uśmiechem i pysznym obiadem. To Jej święto obchodzimy 26 maja.
   Towarzyszyła nam już od pierwszych chwil życia, jest obok każdego dnia. I za ten trud wychowywania, ciężką pracę, za miłość matczynego serca i zrozumienie – chcemy podziękować! Ze wszystkich sił będziemy się starać, aby żyć i uczyć się tak, aby Wasze twarze jaśniały uśmiechem, aby Wasze serca biły radosnym rytmem, abyście były dumne ze swoich pociech.
Piotr Pałac

 Stanisław Wyspiański „Macierzyństwo”

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content