Najlepsi matematycy ze szkół podstawowych

   27 listopada 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 (budynek gimnazjum) odbył się Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Żary „Święto Matematyki”. Była to już trzynasta edycja tego konkursu. Wzięli w nim udział uczniowie żarskich szkół podstawowych oraz uczniowie z SP Olbrachtów, a także SP Sieniawa Żarska. Konkurs składał się z konkursu indywidualnego oraz zmagań grupowych.

   Mieliśmy zaszczy gościć Panią Naczelnik Wydziału Oświaty w Żarach – Panią Elżbietę Maj, która w imieniu Pani Burmistrz i swoim życzyła połamania piór.

   Zwycięzcami konkursu indywidualnego zostali: Anna Drapała (SP1), Szymon Wełna (SP2), Wiktor Klój (KSP), Kacper Lisik (SSP), drugie miejsce zajęli: Hanna Dul (KSP), Dawid Chmal (SSP), trzecie miejsce Jan Siwek (SP5) oraz Juliusz Kujawa (KSP). Drużynowo wygrała SSP Żary, drugie miejsce – KSP Żary, trzecie miejsce SP5 Żary.

Alicja Kurzydło 

fot: Alicja Kurzydło

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content