Mutlimedialne lekcje języka angielskiego

   Nauka języków obcych nigdy wcześniej nie była tak łatwa i przyjemna jak obecnie! W odpowiedzi na nieustanny postęp technologiczny, nasza szkoła również idzie z duchem czasu i wprowadza nowoczesne rozwiązania w edukacji, w tym w nauce języka angielskiego. Wykorzystywanie multimedialnych materiałów edukacyjnych daje uczniom szansę na doskonalenie umiejętności językowych nie tylko w trakcie zajęć, ale również w domu.

   Lekcje z wykorzystaniem multimediów są realizowane we wszystkich klasach. Dodatkowo w klasie V dzieci mogą uczestniczyć w innowacji pedagogicznej (typu blended-learning) z języka angielskiego z wykorzystaniem platformy e-learningowej FunEnglish.pl (http://funenglish.pl/) oraz strony internetowej (http://jezykangielskiwsp1. wordpress.com/).

   W trakcie zajęć uczniowie poznają i utrwalają nowy materiał językowy poprzez oglądanie krótkich filmów i historyjek, a następnie rozwiązywanie zadań interaktywnych. Uzupełnieniem tego są także piosenki oraz gry multimedialne.

   Nasza szkoła zajmuje 1. miejsce w województwie lubuskim i wielkopolskim oraz 9. miejsce w Polsce w rankingu szkół korzystających z platformy e-learningowej FunEnglish.pl! W sumie na nauce angielskiego uczniowie spędzili już 628 godzin 32 minuty 37 sekund. Średni czas spędzony na nauce angielskiego wynosi 3 godziny 9 minut 31 sekund.

Karolina Wojtiuk
fot. Karolina Wojtiuk

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content