“Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu dzisiejszym w Szkole Podstawowej nr 5 odbyły się eliminacje miejskie konkursu wiedzy pożarniczej “Młodzież zapobiega pożarom”. Naszą szkołę reprezentowały 2 osoby: Lilianna Kasprolewicz z klasy VI a i Wojtek Rosa z klasy Vc. Lilianna Kasprolewicz z klasy VI a zajęła 1 miejsce i będzie reprezentować naszą szkołę już za tydzień na etapie powiatowym. Gratulujemy. Konkurs uświetnił pokaz psów ratowniczych.

Teresa Kamińska

Młodzież zapobiega pożarom
fot. Teresa Kamińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content