Mistrzostwa Udzielania Pierwszej Pomocy

   19 maja przy Placu Konstytucji w Żarach odbyły się Rejonowe Mistrzostwa Udzielania Pierwszej Pomocy. Drużyny musiały wykazać się umiejętnością udzielania pierwszej pomocy poszkodowanemu. Na każdej z czterech przygotowanych stacji uczestnicy mierzyli się z inną sytuacją, w której musieli odpowiednio zareagować. Na stacji piątej przedstawiciel drużyny rozwiązywał krótki test wiedzy o Czerwonym Krzyżu.
   Naszą Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 6b – Jakub Szkudlarek i Weronika Abramowicz. W związku z tym, że reagowanie w nagłych sytuacjach wymaga umiejętności opanowania stresu, uczniom towarzyszyła psycholog szkolny Małgorzata Rupala. Niestety, tym razem Szkoła Podstawowa nr 1 nie stanęła na podium, ale naszym uczniom należą się gratulacje za sam udział. Następnym razem będzie lepiej 🙂
Opiekun PCK – Krystyna Rewaj
Psycholg szkolny – Małgorzata Rupala

fot. Małgorzata Rupala i Krystyna Rewaj

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content