„Minieuroland inspiruje naturą” pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej

   „Minieuroland inspiruje naturą” pod patronatem Pani Minister Edukacji Anny Zalewskiej to hasło konkursu na zielnik, który trwał od października do marca 2017 r. Jego celem było motywowanie uczniów do spędzania czasu na świeżym powietrzu, rozwijanie w nich poczucia estetyki i piękna oraz szacunku do przyrody. W konkursie wzięły udział dwie klasy drugie: klasa 2B i klasa 2D. Dzieci stworzyły klasowe zielniki i wysłaliśmy je na konkurs. Tworzenie zielników sprawiło uczniom radość, zabawę, a jednocześnie stanowiło naukę w zdobywaniu nowych wiadomości na temat przyrody. Otrzymaliśmy informację od organizatora konkursu, że prace były wykonane na bardzo wysokim poziomie oraz prezentowały dużą wiedzę i umiejętności. Klasy biorące udział w konkursie otrzymały kupon rabatowy na wizytę w Parku Miniatur Minieuroland w Kłodzku, który uprawnia do 5% zniżki na wstęp oraz pakietów edukacyjnych. Dziękujemy uczniom za udział w konkursie, a rodzicom za współpracę.
Wychowawca kl.2B i kl.2D

fot. Irena Wiącek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content