Mikołajkowy Turniej Szachowy


Dnia 4 grudnia 2021 r. w sali Starego Folwarku odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy dla dzieci szkół podstawowych i przedszkoli. Organizatorem turnieju był Żarski Klub Szachowy. Celem turnieju była popularyzacja szachów wśród dzieci i młodzieży szkół podstawowych i przedszkoli. Piotr Bartkowiak z klasy 3a zajął III miejsce w grupie do 9 lat.

Izabela Olszańska

Mikołajkowy Turniej Szachowy

fot. Izabela Olszańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content