Mikołajkowy Turniej Sportowy

   To już X Jubileuszowy Międzyklasowy Mikołajkowy Turniej Sportowy zorganizowany przez wychowawczynie kl. 1b i 1c SP1 Żary. Uczniowie mieli okazję bliżej poznać się oraz sprawdzić swoje umiejętności sportowo-plastyczne. Rywalizacja dostarczyła dzieciom wiele emocji. Zwycięzcy otrzymali nagrody.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Ewa Witkowska

Mikołajki inaczej…

   Z okazji Mikołajek dzieci z klas Ib i Ic SP1 w Żarach wybrały się do Teatru Lubuskiego na spektakl „Doktor Dollitl i jego zwierzęta”. Niezwykle barwne przedstawienie dostarczyło wielu wspaniałych wrażeń i emocji. Dodatkową atrakcją była również wizyta w Mc Donald’s. Szkoda, że tak szybko minął ten Mikołajkowy dzień.
Wioletta Bas
Halina Kulbida-Pietrzak
fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content