Mikołajki w bibliotece

   Dnia 7 grudnia 2015 r. w bibliotece szkolnej odbyły się „Literackie mikołajki” z niespodzianką.
   Dla wszystkich uczniów przygotowano zagadki i pytania związane z biblioteką, książkami i czytelnictwem. Najmłodsze dzieci, jak i starszych uczniów, pytaliśmy o autorów znanych książek, o postacie z bajek i baśni, o bohaterów lektur szkolnych i ich przygody. Były też zagadki dotyczące symboli narodowych i naszego kraju. Na trudne pytania uczniowie samodzielnie szukali odpowiedzi wśród naszego księgozbioru. W loterii uczestniczyło bardzo dużo uczniów, a nagrodą były słodkie niespodzianki i wypożyczona książka z biblioteki. Loteria była świetną okazją do przypomnienia i utrwalenia wiadomości związanych z książkami.

Zapraszamy na kolejne imprezy
organizowane przez bibliotekę szkolną!

Joanna Issel Jolanta Koch

fot. Jolanta Koch

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content