Mikołaj u harcerzy

   W dniu 5.12.2013 r. nieoczekiwanie na zbiórkę Gromady Zuchowej „Wielcy Badacze Świata” zawitał Święty Mikołaj. Towarzyszyli mu chętni do pomocy harcerze z Próbnej Żarskiej Drużyny Wędrowniczej „Wiking”.
   Wszyscy wspólnie dobrze się bawiliśmy. Były zagadki, piosenki, pląsy i świąteczna atmosfera. Mikołaj rozmawiał z Michałem. Był zadowolony z poprawy jego zachowania. Smucił się jednak z powodu złego samopoczucia Wiktorii, która przyszła na zbiórkę z nogą w gipsie. Troski szybko jednak znikły, bo na takim spotkaniu nikt się nie smuci. Każdy z nas przygotował dla gościa kartki imieninowe, które wręczyliśmy Mikołajowi. On sam, dziękując za piękne pamiątki, obdarował nas prezentami.
   Kochany Święty Mikołaju! Już odliczamy dni do naszego spotkania w przyszłym roku. Do zobaczenia!
   Harcerzom dziękujemy za pomoc w przygotowaniu tego spotkania.
Emilia Drgas

fot. Emilia Drgas

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content