Międzynarodowy Dzień Języków Obcych


26 Września to Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. W związku z tym świętem w naszej szkole uczniowie, wychowawcy i rodzice wspaniale zaangażowali się we wspólną zabawę. Każda klasa wylosowała jeden kraj Europejski a następnie wspólnie z wychowawca i rodzicami stworzyła własny projekt o tym kraju. W Piątek na drzwiach naszych klas zostały wywieszone flagi wylosowanych państw a dzieci i wychowawcy ubrali się w kolory tej flagi. Było pięknie, kolorowo, poznaliśmy kulturę innych krajów i nauczyliśmy się jak witać się w obcych językach, rozwiązywaliśmy quiz wiedzy o różnych krajach a nawet wspólnie tańczyliśmy Zorbę! Zespół Języków Obcych serdecznie dziękuje wszystkim za tak wspaniałe przygotowanie projektów i super zabawę.


 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content