Międzyszkolny Turniej Pięknego Czytania

   26 kwietnia 2019 r w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żarach odbył się Międzyszkolny Turniej Pięknego Czytania. Nasze uczestniczki: Anna Kondratowicz i Natalia Grubizna zajęły I miejsce w swoich kategoriach wiekowych i tym samym będą reprezentować szkołę w XX Przeglądzie: Mistrza Pięknego Czytania „O retu-duety”, który odbędzie się w Bibliotece Pana Kleksa w Zielonej Górze.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content