Międzyszkolne imprezy listopadowe w Jedynce

W listopadzie odbędą się w naszej szkole dwie imprezy międzyszkolne. Jedna odbędzie się po raz dziewiąty (Happening matematyczno – przyrodniczy pt. „Rośliny lecznicze”), druga po raz pierwszy (Warsztaty dziennikarskie pt. Jak stworzyć dobrą gazetkę szkolną?). Być może również spodoba się uczestnikom i kontynuować ją będziemy w następnych latach.


happening 2009

warsztaty 2009


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content