„Master of English”

   Dziesiątego kwietnia piętnastu reprezentantów z pięciu żarskich szkół podstawowych wzięło udział w II edycji Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Master of English” w ramach Macmillan Primary School Tournament, który odbył się w naszej szkole.

   Ten turniej językowy został zorganizowany we współpracy ze Szkołą Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Wydawnictwem Macmillan w Warszawie. Serdecznie dziękujemy sponsorom za wsparcie i ufundowanie nagród!

   W walce o tytuł Mistrza Angielskiego uczestnicy musieli popisać się nie tylko wiedzą gramatyczno-leksykalną, ale również umiejętnościami w zakresie słuchania i czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.

   Mistrzynią języka angielskiego została reprezentantka Szkoły Podstawowej nr 8, Zofia Wojtyś, wygrywając nagrodę główną – rok bezpłatnej nauki w Szkole Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach. Wicemistrzami zostali Joanna Wantoła oraz Jakub Piwowarski z Katolickiej Szkoły Podstawowej.

Wyniki konkursu:

I miejsce Zofia Wojtyś (Szkoła Podstawowa nr 8)
II miejsce Joanna Wantoła (Katolicka Szkoła Podstawowa)
III miejsce Jakub Piwowarski (Katolicka Szkoła Podstawowa)
IV miejsce Igor Walęsiak (Katolicka Szkoła Podstawowa)
V miejsce Maja Berowska (Szkoła Podstawowa nr 1)
VI miejsce Mateusz Pabich (Szkoła Podstawowa nr 8)
VII miejsce Dawid Wardęga (Szkoła Podstawowa nr 8)
VIII miejsce (ex aequo): Gabriela Wyszyńska (Szkoła Podstawowa nr 1),
Nikoletta Klisowska (Szkoła Podstawowa nr 3)
X miejsce (ex aequo): Kacper Kasprowicz (Szkoła Podstawowa nr 1),
Michał Domański (Szkoła Podstawowa nr 10)
XII miejsce Karolina Niedroszlańska (Szkoła Podstawowa nr 3)
XIII miejsce Paulina Kosałka (Szkoła Podstawowa nr 10)
XIV miejsce Natalia Świąder (Szkoła Podstawowa nr 3)
XV miejsce Jarosław Włodarczyk (Szkoła Podstawowa nr 10)
Karolina Wojtiuk
fot. Karolina Wojtiuk i Cezary Sułkowski


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content