Maskotka z Portugalii w naszej szkole

   Przez ostatni miesiąc gościliśmy w naszej szkole białego niedźwiadka – maskotkę z Portugalii. Uczniowie od razu pokochali pluszaka, który towarzyszył im na lekcjach języka angielskiego. Niedźwiadek uczył dzieci nie tylko angielskiego, ale także podawał informacje o swoim kraju. W klasach trzecich niedźwiadek uczył zdrowego stylu życia, a klasach drugich pomieszczeń po angielsku. Jednym z zadań projektowych było poznanie Halloween, święta krajów anglojęzycznych. W ramach projektu nagraliśmy piosenkę, napisaliśmy książeczkę o przygodach misia i stworzyliśmy prezentacje, relacjonujące wizytę maskotki w Polsce. Zapraszam do zapoznania się z materiałami.
Izabela Mielniczek

Prezentacje z wizyty maskotki: 


Embed in Blogcollage


Fotorelacjafot. Izabela Mielniczek

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content