MAMY WSCHODZĄCE GWIAZDY PIŁKI NOŻNEJ!!!

   Dnia 07.12.2019 r. w Lipinkach Łużyckich odbył się Halowy turniej piłki nożnej młodzików. Drużyna z Akademii Młody Talent, w której składzie grają dwaj nasi uczniowie: Michał Abramowicz z klasy 6B oraz Marcin Mikołajczuk z 6A zajęła I miejsce!!! To nie wszystko jednak!!! Michał i Marcin zostali najlepszymi strzelcami turnieju, strzelając każdy po 11 goli Brawo Chłopaki

fot. E. Abramowicz

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content