„Lubuska Szkoła ćwiczeń w Żarach szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów”

 

   W ramach oszczędności wygenerowanych w trakcie realizacji projektu Beneficjent – Gmina Żary o statusie miejskim za zgodą Instytucji Pośredniczącej – Ministerstwa Edukacji Narodowej zakupił 24 sztuk laptopów dla szkół (a pośrednio dla nauczycieli) szkół współrealizujących projekt. Zakup laptopów to narzędzie niezbędne do wsparcia i dostosowania warunków pracy nauczycieli w obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej COVID-19.   Miło nam poinformować, że nasza szkoła wraz z innymi żarskimi placówkami, a także z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Wojewódzką Biblioteką Publiczną im. C. Norwida w Zielonej Górze brała udział w realizacji projektu unijnego pod nazwą: “Lubuska Szkoła Ćwiczeń szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów”. Oprócz wiedzy i wymiany doświadczeń otrzymaliśmy też inne profity. Kierujemy więc podziękowania dla autorek i koordynatorek projektu: pani Naczelnik Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu – Elżbiety Maj oraz pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 5 w Żarach – Małgorzaty Stodulskiej.
Agnieszka Ropska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content