LKL Lubuski Konkurs Literacki

   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Lubuskim Konkursie Literackim pod hasłem „Strach, który nie straszy’’ organizowanym przez Instytut Filologii Polskiej Uniwersytetu Zielonogórskiego. Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Uczniowie szkół podstawowych pisali opowiadania pod hasłem „Strachy na lachy’’.

   Wielki sukces odniosła uczennica naszej szkoły, Anna Drapała, która zajęła II miejsce w Lubuskim Konkursie Literackim. Nagrody były przyznawane tylko trzem osobom w każdej kategorii wiekowej, natomiast uczniowie wyróżnieni otrzymywali tytuł laureata. Sukces Ani jest zatem wielkim osiągnięciem!

   Opowiadania konkursowe napisali także: Anna Ciesłowska, Hanna Gregorczyk, Sandra Niezgoda i Inga Towpik z kl. 5b oraz Emilia Jaszczur i Marcin Szymański z klasy 5c. Wszystkie teksty są wspaniałe. Zamieszczamy je poniżej i polecamy do przeczytania!

   Jeśli podobają się Wam opowiadania koleżanek i kolegi albo jeśli uważacie, że sami moglibyście spróbować swoich sił, zapraszamy Was w przyszłym roku szkolnym do drugiej edycji konkursu.

Edyta Talarowska

Prace uczniówLeśna Akademia
Anna Drapała

Nocna strachy
Marcin Szymański

Siódme poty
Hanna Gregorczyk


„Straszylwania”
Emilia Jaszczur


Tajemnice płaczącej nocy
Sandra Niezgoda


Upiorna szkoła
Inga Towpik


Wymarzony dom
Anna Ciesłowska
   

fot. Edyta Talarowska

Link


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content