Lekcje z udziałem przedszkolaków

   Dnia 26 marca 2015 roku naszą szkołę odwiedziło Przedszkole „Ence Pence”. Była to lekcja matematyki, którą przygotowała wychowawczyni klasy 1a p. Monika Majerska. Uczniowie klasy pierwszej wraz z przedszkolakami dodawały i odejmowały do 10, wspólnie rozwiązywali zadania matematyczne.
   Zabawy matematyczne były ciekawym sposobem na utrwalenie wiedzy i umiejętności wszystkich uczestniczących w lekcji.
   Dziękuję pani Ewie Laskowskiej i jej przedszkolakom za wspaniałą, wspólną zabawę. Pani Monice Majerskiej za przeprowadzenie ciekawej lekcji.
Wicedyrektor szkoły
Honorata Kryszewska
   Serdecznie dziękujemy pani V-ce dyr. Honoracie Kryszewskiej za umożliwienie nam zwiedzenia szkoły, jak również uczestniczenie w prawdziwej lekcji matematyki. To ogromne przeżycie pozostanie nam na długo w pamięci, a koledzy z ławki byli bardzo opiekuńczy i sympatyczni.
Leśne Duszki i Ewa Laskowska

fot. Honorata Kryszewska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content