Ciekawe i wesołe lekcje gimnastyki korekcyjnej

   Lekcje gimnastyki korekcyjnej to zawsze mozolna i ciężka praca dla dzieci. My postanowiliśmy sami na sobie nauczyć się, jak możemy poprawić naszą sylwetkę. Zaczęliśmy od stóp i ocenialiśmy, co nie jest prawidłowe oraz jakie ćwiczenia mogą nam pomóc w niwelowaniu wady. Dzieci były bardzo przejęte wyzwaniem i chętnie odbijały stopy na kartce. Po instruktażu z jeszcze większą chęcią wskazywały na przykłady płaskostopia oraz poprawnie zbudowaną stopę. Lekcja była ciekawa i absorbująca dla uczniów. Zobaczcie, jak to robiliśmy i jakie były efekty naszej pracy.
Koordynator projektu:
Elżbieta Jusińska
fot. Cezary Sułkowski

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content