Lekcja pokazowa z języka angielskiego

   14 października uczniowie z klasy IVa uczestniczyli w lekcji otwartej z języka angielskiego, którą obserwowali również zainteresowani nauczyciele, pani wicedyrektor Honorata Kryszewska i pani dyrektor Agnieszka Ropska. Zajęcia zostały przeprowadzone z wykorzystaniem tablicy interaktywnej SMART Board oraz sprzętu multimedialnego. Dzieci utrwaliły słownictwo związane z nazwami sportów po angielsku, natomiast nauczyciele mogli poznać bliżej możliwości tablicy. Zaangażowanie uczniów w trakcie zajęć potwierdziło, że nowoczesne technologie nie tylko uatrakcyjniają dzieciom przyswajanie nowych wiadomości, ale także podnoszą efektywność nauczania w szkole.
Karolina Wojtiuk


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content