LEKCJA OTWARTA W 2A


Dnia 13 maja 2021r w klasie 2A odbyła się ciekawa lekcja na temat Zdrowia. Uczniowie podczas zajęć wykonali wiele zadań: brali udział w przedstawieniu na temat zdrowia, rozwiązywali krzyżówkę, układali hasła pracując w grupach, odgadywali zagadki, śpiewali, tańczyli oraz ćwiczyli. W klasie było kolorowo i bardzo radośnie. Atmosfera była wspaniała. Każdy uczeń zaprezentował swoje umiejętności aktorskie. Zobaczcie sami.

Monika MajerskaLekcja otwarta

fot. Monika Majerska


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content