Lekcja otwarta języka angielskiego w klasie 1a

   31 marca w klasie 1a odbyła się lekcja otwarta języka angielskiego z udziałem rodzin dzieci. Tematem zajęć była Wielkanoc. Podczas wspólnej zabawy uczniowie poznawali słownictwo dotyczące świąt, nauczyli się piosenki i ćwiczyli poznane dialogi. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały również piękne, kolorowe kartki świąteczne z życzeniami w języku angielskim. Rodzina aktywnie brała udział w lekcji, pomagając uczniom w części plastycznej. Życzenia wysłaliśmy do uczniów z Grecji w ramach współpracy międzynarodowej. Nasi pierwszoklasiści zatrzymają kartki świąteczne otrzymane od kolegów z zagranicy na pamiątkę.
   Serdecznie dziękuję gościom za liczne przybycie i pomoc dzieciom.
   Zapraszam do obejrzenia zdjęć.
Izabela Mielniczek

fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content