Lekcja chemii w 3a

Dnia 19 maja 2022r.  klasa 3a miała okazję uczestniczyć w ciekawej lekcji pokazowej z chemii, która odbyła się w gabinecie chemicznym. Lekcję dla uczniów z klasy 3a przygotowała Pani Agata Bartoszewicz wraz z uczniami i uczennicami z klasy 7 i 8.  Młodsi uczniowie mogli poznać tajniki wiedzy z chemii, w szczególności zaistniałe podczas doświadczeń reakcje chemiczne, zapoznać się z laboratorium oraz przyrządami do doświadczeń i eksperymentów. Było wybuchowo, kolorowo,  można powiedzieć jakby magicznie. Uczniowie klasy 3a byli pod wrażeniem wiedzy i umiejętności swoich starszych kolegów i koleżanek.  Wzrosło ich zainteresowanie przedmiotem jakim jest chemia.

Serdecznie dziękujemy Pani Agacie i wspaniałym młodym naukowcom za ciekawą lekcją i przekazaną wiedzę, a  Pani wicedyrektor Honoracie Kryszewskiej za obecność.

                                                                                    Wychowawca klasy 3a

wraz z uczniami

Lekcja chemii w 3a
fot. Monika Majerska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content