Krótka refleksja na temat balu karnawałowego

   Zabawa, tańce, średniowieczne jarmarki, odpusty, festiwale od bardzo dawna stanowiły okazję do rozrywki i odpoczynku. Także w naszej szkole na kilka godzin zapomniano o obowiązkach, ocenach, podręcznikach, zeszytach i sprawdzianach. W piątek, 4 stycznia 2013 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach bal karnawałowy. Rządził pirat-wodzirej, który, trzeba przyznać, bardzo skutecznie dbał o to, by poziom szaleństwa oraz poziom uśmiechu na twarzach uczniów nie spadały poniżej normy. Zdjęcia udowodnią Wam, iż zabawa była przednia, a przebrania uczniów zapierały dech w piersiach.
   Koniec i bomba, kto nie tańczył i nie bawił się – ten trąba!
Piotr Pałac
fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content