Kronika wydarzeń klasy Ic

Dzień Chłopaka w klasie 1c

   Dzień chłopaka w klasie 1c obchodziliśmy bardzo radośnie. Dziewczynki przygotowały dla chłopców różne zadania-konkurencje, w których musieli wykazać się jak najlepiej. Każdy z chłopców za osiągnięte wyniki został nagrodzony szarfą. Koleżanki wyróżniły m.in. najlepszego tancerza, siłacza, znawcę klubów sportowych, najszybszego oraz najweselszego kolegę. Chłopcy otrzymali też drobne prezenty. To był bardzo miły i wesoły dzień w szkole.
 

fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Wycieczka klasy Ic i Ie do Wioski Indiańskiej

   W piękny jesienny dzień, 2 października 2014 r., dzieci z klas 1c i 1e wraz z wychowawcami wybrały się na integracyjną wycieczkę do Wioski Indiańskiej. Poznały tam kulturę i zwyczaje Indian. Były wspólne zabawy, m.in. malowanie twarzy i strzelanie z łuku. Miłym akcentem było również wspólne ognisko. Wszyscy świetnie się bawili i zadowoleni wrócili z pierwszej wspólnej wyprawy.
 

fot. Halina Kulbida-Pietrzak

Pasowanie uczniów klasy Ic

   To był naprawdę ważny dzień w życiu każdego pierwszoklasisty. Wszystkie dzieci złożyły ślubowanie i zostały pasowane na uczniów SP 1 w Żarach. Po uroczystości było wspólne spotkanie dzieci, rodziców i wychowawcy, a następnie wspólne klasowe zdjęcie.

Halina Kulbida-Pietrzak


fot. Halina Kulbida-Pietrzak

 

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content