Kreatywna lekcja wychowawcza

   7 czerwca w klasie 4 b odbyła się kreatywna lekcja wychowawcza. Uczniowie mieli za zadanie skonstruować własna grę planszową, a do dyspozycji niewiele bo tylko kartki, flamastry, sznurki, klamerki i kubki. Zabawa była świetna i nikt nie chciał wychodzić na przerwę. Niektórzy złapali bakcyla i wynaleźli gry po angielsku.   Brawo dla wszystkich! Brawo dla kreatywności! 
Anita Domańskafot. Anita Domańska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content