Koło filmowe – spotkanie piętnaste

   W środę, 21 grudnia 2016 r., w sali 304b SP 1 w Żarach odbyło się ostatnie w tym roku kalendarzowym spotkanie członków koła filmowego. Wzięło w nim udział trzydzieścioro uczniów klasy II-VI oraz dwoje rodziców. Obejrzeliśmy animację Opowieść wigilijna w reż. Roberta Zemeckisa.
   To zdecydowanie najlepszy film, jaki udało nam się zobaczyć w czasie spotkań koła filmowego. Wszystko to zasługa Karola Dickensa, autora opowiadania, na podstawie którego powstał obraz oraz specjalisty od filmów przygodowych, Roberta Zemeckisa.
   Główny bohater mógł przeżyć coś, o czym wielu z nas marzy. Ujrzał swoje życie, przeszłość, teraźniejszość i przyszłość, zrozumiał popełnione błędy i…
   Zapraszam do obejrzenia filmu, wcześniej jednak warto przeczytać tekst literacki. Oto linki do dwóch tłumaczeń Opowieści wigilijnej Dickensa:

oraz link do artykułu prasowego:

Piotr Pałac


Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content