Koło filmowe – spotkanie czternaste

   W czwartek, 17 marca 2016 r. odbyło się czternaste spotkanie koła filmowego. Tym razem obejrzeliśmy przepiękny film Mały Książę w reż. Marka Osborne`a.
   Na szczęście twórca obrazu nie zekranizował wiernie książki autorstwa Antoine`a de Saint-Exupéry`ego, lecz wplótł w nią opowieść o dziewczynce, która mogłaby być koleżanką ze szkoły naszych uczniów.
   Film dostarczył nam wielu wrażeń, wzruszył nas i przypomniał, że dziecko… ma się bawić, gdy jest dzieckiem, ma być beztroskie, NIE ma spełniać ambicji rodziców. Dzieciństwo powinno być nauką prawdziwych relacji międzyludzkich, tak by wraz z wiekiem umieć zjednywać do siebie ludzi, by budować prawdziwe więzi.
Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content