Koło filmowe 2018/2019 – drugie spotkanie

   Wyjątkowo w środę, 26 września 2018 r., odbyło się drugie spotkanie koła filmowego. Wzięło w nim udział prawie dwadzieścioro uczniów, obejrzeliśmy wspólnie film Szalone wakacje na kółkach z nieodżałowanym Robinem Williamsem. Uczniowie zapoznali się z pojęciem kina familijnego i komedii. Każdy, kto chce się pośmiać oraz sprawdzić, czy z powodu pracy nie zaniedbuje swoich bliskich, musi zobaczyć ten film.
   Obraz ten jest często krytykowany, jednak przesłanie w nim zawarte sprawia, że warto wspólnie z rodziną go zobaczyć. Zresztą Robin Williams grał już kiedyś w filmie bardzo podobnym w treści – był to Hook, historia o Piotrusiu Panu.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content