Konkurs walentynkowy w bibliotece szkolnej pt. “Wiersz o miłości”

   2 marca biblioteka szkolna ogłosiła wyniki literackiego konkursu walentynkowego pt. “Wiersz o miłości”. Wpłynęły 3 prace, które zostały nagrodzone dyplomami i słodkościami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Zwyciężyła Dominika Kamińska z klasy 8 b, otrzymała nagrodę główną sponsorowaną przez Kino Pionier – bilety na wybrany film dla dwojga. Rosną nam poeci Igor Talacha z klasy 2c i Lena Frątczak z klasy 3b. Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu za wspaniały, nieujawniony dotąd talent poetycki. Zapraszamy do udziału uczniów w następnych konkursach organizowanych przez bibliotekę. Już wkrótce konkurs Pięknego Czytania dla uczniów klas 4 – 8.
Anna Andrukiewicz, Małgorzata Fedorowicz-Nalaskowska

fot. Aleksandra Witkowska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content