Konkurs “Czytaj lektury, bo warto!”

   W Tygodniu Języka Polskiego, 26 marca, odbył się konkurs “Czytaj lektury, bo warto!”. W szranki stanęły trzyosobowe drużyny z klas ósmych, których zadaniem było rozwiązanie testu sprawdzającego znajomość treści lektur. Zwyciężył zespół z klasy 8d w składzie: Amelia Talarek, Wiktoria Drzus i Alicja Januszkiewicz. Uczennice zdobyły 63 punkty na 65 możliwych. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klasy 8c -60,5 punktu; na trzecim z klasy 8b – 52,5 punktu, a na czwartym z klasy 8a – 50,5 punktu. Gratuluję zwycięzcom i bardzo dziękuję uczestnikom. Jestem pewna, że udział w konkursie był wspaniałą okazją do powtórki przed egzaminem ósmoklasisty i na stałe wpisze się w tradycję naszej szkoły 🙂
Jolanta Kozińska, pani od polskiego

fot. Jolanta Kozińska

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content