KONKURS PLASTYCZNY „WYKONANIE PROJEKTU POCZTÓWKI PATRIOTYCZNEJ”

   Każda z uczennic naszej szkoły: Zuzia Złotnik 6g, Sara Bełz 6g, Maja Złotnik 6e, Ania Reszel 7c, Roksana Stasiak 5f, Hania Hasiuk 5d, Natalia Szczuka 6a, Martyna Bieniek 7b, Paulina Grażewicz 5e, Natalia Sobczak 5e, Klaudia Stańczyk 7b, Maja Harasim 7b, Kornela Majewska 7a, Sandra Nastalska 6a, Katya Volosatova 6f, Blanka Kaczmarek 5f, Marta Grygowska 5f, Maja Firak 5f, Nadia Kosiorska 6e, Maja Lipińska 6e wykonała pracę plastyczną w formie projektu pocztówki patriotycznej na 11 listopada. Celem konkursu było rozwijanie kreatywności, zdolności plastycznych i innowacyjności uczniów. Organizatorem konkursu było Muzeum Pogranicza Śląsko – Łużyckiego w Żarach.
Opiekun grupy: nauczyciel plastyki – Agnieszka Suszycka

fot. Agnieszka Suszycka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content