Konkurs plastyczny WSPOMNIENIA Z WAKACJI

We wrześniu w ramach realizacji planu pracy został zorganizowany konkurs plastyczny Wspomnienia z wakacji. Wzięli w nim udział uczniowie klas I-III. Zadaniem było wykonanie pracy plastycznej na temat wakacyjnych podróży na podstawie własnych przeżyć, zgromadzonych pamiątek i zdjęć. Technika i format dowolny. Liczyła się kreatywność. Dostarczono wiele prac. Wybór najlepszych był trudny, gdyż uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w ujęciu tematu, jak również zastosowali ciekawe materiały w celu uatrakcyjnienia rysunku. Wszystkie wyróżnione i nagrodzone prace zostały wyeksponowane w holu szkoły.

Wyniki konkursu:

I miejsce Marta Pomocka kl.2c
II miejsce Maja Stasiun kl.2b
III miejsce Maksymilian Łódzki kl.3b

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.

Organizatorzy: Ewa Siatkowska, Wioletta Mutwil

Wakacyjne wspomnienia

fot. Wioletta Mutwil

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content