KONKURS PLASTYCZNY ONLINE – MOJE SPOJRZENIE NA POSTAĆ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA – OZDOBY CHOINKOWE

   Wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie plastycznym online o tematyce:

1) Moje spojrzenie na postać Świętego Mikołaja;

2) Ozdoby choinkowe.

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci szerokim wachlarzem możliwości realizacji swoich plastycznych umiejętności oraz zainteresowanie tematyką świąteczną w tym wizerunku Świętego Mikołaja tym tradycyjnym oraz współczesnym. Konkurs plastyczny miał na celu pobudzenie estetycznej wrażliwości oraz wyobraźni uczestników i ich manualnych zdolności do tworzenia prac płaskich, a także przestrzennych.

Serdecznie dziękuję za udział w konkursie plastycznym on-line następującym uczniom: Milena Kozińska – 6a, Wojciech Borysiak – 4c, Gabrysia Rak – 4b, Emilia Lipa – 6d, Maja Złotnik – 7e, Michał Kunc – 7d, Łukasz Borkowski – 6b, Marlena Polaczek – 4b, Lilianna Kasprolewicz – 5a, Antoni Karaś – 6b, Szymon Sobczak – 4b, Bartek Olechno – 7b, Maja Lipińska – 7e, Alan Małkowski – 4b, Mikołaj Biernacki – 7e, Michał Gulanowski – 5a, Kryspin Firmanty – 6a, Nicole Rudnicka – 7a, Patrycja Kuś – 7e, Maria Kolasa – 6c, Filip Bąkowski – 7b, Dawid Nowek – 7b, Wojciech Rosa – 4c, Anna Jaśkiewicz – 4b, Dominika Mazurek – 7b.

Zachęcam do udziału w kolejnych konkursach.
Agnieszka Suszycka

fot. Agnieszka Suszycka

Na sktóty

Biuletyn Informacji Publicznej

RODO

ZBLIŻAJĄCE SIĘ UROCZYSTOŚCI

Nie odnaleziono wydarzeń!

UCZESTNICZYMY W PROGRAMACH

Projekt zdalna szkoła

Projekt edukacyjny Lepsza Szkoła

Etwinning Projekt

Od Grosika Do Zlotowki

Projekt Ekologia

Stowarzyszanie dobra szkoła

Szkoła Promująca Zdrowie

Klub "Bezpieczna Szkoła"

Program far

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Biblioteka szkolna

Skip to content